Wykorzystujemy pliki cookies.
Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Opis firmy

Witamy Państwa na stronie firmy ANDPOL – lidera na polskim rynku zabezpieczeń w sprzedaży plomb zabezpieczających  oraz innych nowoczesnych produktów ochrony mienia.


Firma ANDPOL jest dystrybutorem w Polsce   renomowanych  producentów  plomb o najwyższej jakości wykonania i  poziomie bezpieczeństwa, posiadających certyfikat zarządzania jakością  ISO 9001:2000. Gwarantujemy Państwu najwyższy poziom bezpieczeństwa  oferowanych produktów zgodny z obowiązującymi przepisami i  ogólnoświatowymi normami branżowymi.


W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnorodne rozwiązania  służące zabezpieczeniu pomieszczeń, środków transportu, urządzeń  kontrolno-pomiarowych, opakowań, korespondencji, gotówki, a także wielu  innych dóbr wymagających ochrony.


Informujemy, iż oferowane przez nas  plomby zabezpieczające są nowoczesne oraz ekologiczne, do których aplikacji nie potrzeba żadnych urządzeń plombowniczych.  Wyróżniają się najwyższym stopniem bezpieczeństwa i wysoką jakością  wykonania, jak też łatwością obsługi i różnorodnością zastosowań.  Materiały, z których zostały wykonane nie zawierają żadnych szkodliwych  składników. Niemal wszystkie oferowane przez nas plomby są samozaciskowe  lub samozatrzaskowe i jednoznacznie wskazują na wszelkie próby  manipulacji i defraudacji zabezpieczonego mienia, liczników pomiarowych,  przewożonych ładunków środkami transportu kołowego, kolejowego,  lotniczego i morskiego.


Plomby plastikowe i naklejkowe oprócz kolejnej i niepowtarzalnej  numeracji mogą być dostarczane na życzenie Klientów z kodem kreskowym, a  także z logo i nazwą użytkownika co podnosi poziom bezpieczeństwa  produktu, jak i jest nośnikiem reklamy firmy zlecającej te dodatkowe  nadruki. Oprócz szerokiej gamy plomb plastikowych, metalowych,  elektronicznych i naklejkowych oferujemy także niezbędne niemal wszędzie  koperty bezpieczne, plombowane portfele, saszetki, torby  transportowo-depozytowe i woreczki plombowane oraz inne produkty  zabezpieczające.


Pomagamy rozwiązać problemy bezpieczeństwa każdej firmy i instytucji,  niezależnie od jej wielkości i skali przedstawionego nam problemu.  Satysfakcjonuje nas realizacja dużych zamówień, ale z równą starannością  i profesjonalizmem podchodzimy do zleceń nietypowych starając się  zaspokoić indywidualne potrzeby każdego Klienta.


Utrzymywanie przez nas stałego poziomu zapasów magazynowych pozwala na dostawę produktów na terenie całego kraju w terminie 24h! Na terenie Poznania i okolic zapewniamy darmowy transport zamówionego towaru.
Wychodząc  naprzeciw oczekiwaniom Klientów proponujemy fachowe doradztwo w kwestii  doboru odpowiedniego zabezpieczenia oraz negocjowanie z nami  indywidualnych warunków współpracy.


Zapraszamy do współpracy z  firmą ANDPOL oferującą najwyższego stopnia bezpieczeństwa plomby i inne  produkty zapewniające skuteczną ochronę Państwa mienia.